به وب سایت گروه صنایع ماشین سازی رومی خوش آمدید.

زنجان

شهرک صنعتی علی آباد، خیابان توسعه 6

درباره ما

صنایع ماشین سازی رومی

گروه صنعتی ماشین سازی رومی

صنایع ماشین سازی رومی با مأموریت ایفای نقش در توسعه اقتصادی و صنعتی کشور و ارتقای سطح فناوری صنایع مختلف فعالیت می کند.

خدمات و تولیدات ما در زمینه ساخت انواع سازه های سنگین فلزی و ماشین آلات مورد نیاز صنایع پایین دستی (غذایی، معدنی، شیمیایی و …)  بوده و دارای سابقه درخشان در تولید دستگاه های CNC است.

سابقه فعالیت ما که اکنون یکی از ساندگان صنعتی چابک و پیشرو در سطح کشور هستیم، به بیش از 15 سال می رسد.

گروه صنایع ماشین سازی رومی با فراهم کردن نیازهای اساسی مشتریان در زمینه های تخصصی مورد فعالیت، موفق به جلب رضایت آنان شده است. همچنین با لحاظ ارزش‌های متمایز و ویژه برای هر پروژه و ارائه راه حل های اساسی و مفید به منظور افزایش سرعت اجرای طرح های در دست اجرا، مسیر دستیابی به اهداف مشتریان عزیز را هموار ساخته است.

در حال حاضر در شهرک صنعتی علی آباد زنجان مستقر بوده و به شرکت ها و صنایع مختلف در سراسر کشور مشغول ارائه خدمت و طراحی و ساخت ماشین آلات مورد نیاز آن ها هستیم.

سابقه شرکت

استراتژی و چشم انداز

در جهان فراصنعتی امروز ، سازمان هایی در عرصه رقابت موفقند که خلاقیت و نوآوری را شعار کار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغییرات محیطی را بعنوان بخشی از کسب و کار خویش قلمداد کنند. ما در گروه صنایع ماشین سازی رومی از زمان شروع فعالیت خود در عرصه صنعت ، رعایت حقوق کارفرمایان عزیز و احترام گذاشتن به خواسته های ایشان را سرلوحه کار خویش قرار داده ایم و با استعانت از ایزدمنان، برآنیم که با پایبندی به اصول و اخلاق حرفه‌ای، رعایت مقررات و استانداردهای ملی و بین المللی و مدیریت کسب وکار با بهره‌مندی از ظرفیت‌ نیروهای جوان، متخصص و متعهد و بر پایه خردجمعی در راستای نیل به اهداف والای سازمانی و خدمت رسانی به مشتریان و کارفرمایان عزیز بیش از پیش بکوشیم.

 

شعار ما:

حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست

 

بنابراین در جهت تحقق اهداف و شعار فوق، نکات و ارزش های زیر سرلوحه تمامی فعالیت‌های ما خواهد بود:

 

خدمات ما

ما بهترین خدمات را به شما ارائه میدهیم.